Baka to test to shoukanjuu Recenze

19. února 2011 v 17:00 | Sachiro Hitomi ^^
Název: Baka to test to shoukanjuu
Typ: TV Série
Počet epizod: 13
Rok vydání: 2010
Žánr: Komedie, Školní život, Vyšší střední škola
   Po první epizodě jsem si na anime nedokázala udělat názor. Ale teď můžu říct, že už to 100% vím. Zařadila bych sem i náznaky shonen-ai a shoujo-ai. Protože Himeji pronásleduje ta holka z nižšího ročníku. A Yoshiiho miluje kluk + další scénky. Celkem dobré ale na to jak jsem smála u Angel Beats to rozhodně nemá! + se dozvíte jak vypadá třetí pohlaví :D


   Celé anime se odehrává ve školním prostředí. Přesněji na Fumizukiho akademii. Ta škola se pyšní tím, že jako první zavedla speciální systém. Součástí systému je i rozřazování tříd podle počtu bodů, které jste dostali v rozřazovacím testu. Děj nás zavede do F (třída blbců). Součástí systému je i ZVB (zkoušková vyvolávací bitva). Kdy může jedna třída druhé vyhlásit válku. A kdo vyhraje dostane vybavení druhé třídy. Takže je to vlastně bitva o vybavení. A tak se naši blbci rozhodnou toho využít. Jejich cílem je nejlepší třída A. Pod dohledem učitele si můžou žáci vyvolat své zastupce jejichž síla odpovídá počtu bodů dosažené v testech.


   Opening ani ending není bůhví jak úžasný ale k takovým anime to prostě sedí. Mě se ale nelíbily. Jinak anime pro mě bylo skvělou vtipnou oddechovkou. Do mých top to stejnak nepatří. Ale patří do lepších anime za rok 2010.
©Sachiro Hitomi
 


Komentáře

1 Haruhi | Web | 20. února 2011 v 11:45 | Reagovat

Na toto anime jsem se začala dívat,ovšem nebavilo mě mě,nevím bylo takové...zvláštní ^^ Ale jinak pěkná recenze ^.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.