Rasismus? Ale jdi.

15. února 2011 v 15:35 | Sachiro Hitomi ^^
   Cikáni si furt stěžují na diskriminaci a rasismus. Ale to, že oni kradou a žijí z daní bílých *gadža nebo bílá svině, vyberte si* je už našemu státu jedno. Bílým berou příspěvky na děcka, kde se dá. Když cikáni nemají kde bydlet stát jim sežene. Ale nám bílým? I u nás je jeden barák, kde žili jenom cikáni. No hrůza samé pomalované zdi, zničené dveře, okna atd. Diskriminujeme vás? Jsme rasisti? Tak vypadněte z čr. Mně to vadit nebude. A nikdy nejdou jeden na jednoho srabi! Velká část těch blbých cikánů bere šance těm normálním cikánům, kteří chtějí žít normálně. Sere mě stav čr. Cikán si nadělá děcka a čr plať. Když cikán nemá na výlet se školou, tak jde na úřad a dají mu. Ale bílý? *tohle nám říkala učitelka, která to zná*. My tu jsme doma a jsme bílý. A stát se k nim chová líp než k nám.
   Ale našla bych něco na černochy. Pořád omývají slovíčko rasismus. Už to slovo normálně zneužívají. A ještě abychom my pořád příspívaly na chudé černochy v africe? Vím, že tam nemají příznivé podmínky ale abychom jim všechno platili, to ne. Ale není to tak hrozné jak cikáni. Ne, že bych černochy nějak zavrhovala. Vím, že nejsou všichni takový. Nic mi osobně neudělaly. Já sama jsem dřív byla tmavá a učitelky při vyučování ras taky poukazovali na můj pigment. S jedním klukem jsme byli nejtmavší ve třídě. Teď už jsem o trochu světlejší. ALE můj pigment má plno výhod. Nikdy nejsem spálená. Vynechávám červené stádium a hned jsem hnědá. Nepotřebuji solárko.
   Proti asiatům nic nemám. Naopak. Japonci se mi líbí. Míšenky? Krásné a exotické. Proti míšencům taky nic nemám. Právě míšenci se většinou můžou pyšnit svojí krásou. Já míšenec nejsem. Nezávidím jim to ale obdivuju. Ne, nejsem homosexuální. Ale opravdu se mi líbí ty krásné a exotické ženy se zajímavým původem. Pro mě jsou exotické ale třeba ve střední americe jsou míšenky naprosto běžné.
   Vy normální cikáni to musíte mít těžké.
Myslete si o mně co chcete. Sachiro Hitomi :)

A vy, co si tu chcete anonymně stěžovat, že jsem rasistka to klidně udělejte. Je mi to jedno
 


Komentáře

1 rihannaloud | Web | 15. února 2011 v 15:51 | Reagovat

Mě s kámoškou okradly dvě úplně nechutný cigošky. Všichni jsou rasisti co se týče cigošů v naší zemi ale jen jsou posraní to přiznat!

2 Tabitha ren Moore | Web | 15. února 2011 v 16:08 | Reagovat

osobně s tebou sohlasím....

3 Yuki Tenshi | Web | 16. února 2011 v 18:03 | Reagovat

Na túto vec mám vlasn´názor. Ano je pravda že že na na nás priživujú  a nič nerobia. Ale keď sa pozrieme do mynulosťi tak to boli kočovníci ktorý pomáhaly. To že im v tom hranice zabranily ich donútilo sa usadiť. Odrazu ich je tu veľa a jedná rodina má aj 10 detí. Ale otázka je čo by bolo keby stále kočovaly?? Proti cigánom nemám nič lebo som vždy najprv spoznala ćloveka až potom si naňho spravila názor. Ale po tom čo ma jedna cigánka na základke šikanovala sa im intuitívne vihýbam ( hlavne tím lučním.) Boli by to fajn ľudia keby chcely a tých 10% sú urćite slušný ľudia ( smola že iba tých 10).

4 ^^Leesha Kawashi^^ | Web | 16. února 2011 v 19:25 | Reagovat

Jako já bydlím v Plzni na Vinicích. O tomto místě je všeobecně známo jedno-Negrland. To proto že sem naše milované ministerstvo vyštvalo co nejvíc cikánů, a já si ani nemůžu zajít po osmé večer za kamarádko bez toho aniž by mne cíkáni zbyli a okradli... Nebudou se prtoi nim vést hnusný a klidně ať tomu tak říkají, rasistický řeči až se začnou chovat jako normální lidi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.